ASUS ROG Zephyrus G16 (U9-185H/32GB/1TB/RTX4060/16"OLED )
Brend: Asus Model: ASUS ROG Zephyrus G16 GU605MV - QR291 Ekran: 16" 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 240 Гц Protsessor: Intel® Core™ Ultra 9-185H (2.3GHz - 5.1GHz) (16 yadro - 22 oqim) Videokarta: GeForce™ NVIDIA RTX4060 8GB/GDDR6 OZU: 32GB DDR5 Xotira qurilmasi: 1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Klaviatura: Oq yoritgichli (ENG/RU)
Tezkor yetkazib berish Гарантия: 2 Года
Sotuvda yo‘q
ASUS ROG Zephyrus G16 – Исключительная мощь в ультратонком корпусе
Заключение
  • BrendAsus
  • ModelASUS ROG Zephyrus G16 GU605MV - QR291
  • ProtsessorIntel® Core™ Ultra 9-185H (2.3GHz - 5.1GHz) (16 yadro - 22 oqim)
  • VideokartaGeForce™ NVIDIA RTX4060 8GB/GDDR6
  • Ekran diagonali16" 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 240 Гц
  • Ekran o‘lchamlariWQXGA
  • Matritsa turiOLED
  • OZU32GB DDR5
  • Kafolat2 yil
  • Xotira qurilmasi1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
  • TarmoqWi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card
  • KlaviaturaOq yoritgichli (ENG/RU)
  • Rangeclipse white
  • Portlar1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x HDMI 2.1 FRL 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery 1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ / power delivery 1x card reader (SD) (UHS-II, 312MB/s)